Personalizuj

Szukasz obuwia, które będzie inne od reszty?

Zaprojektuj je! Pomoże Ci w tym prosty w obsłudze kreator.

Takie możliwości, tylko na KOKOszulka.pl

Zaprojektuj obuwie

 

Cennik B2B

 

Ważne informacje: wszystkie ceny wyrażone są w wartościach netto (PLN). Do podanych wyżej cen należy doliczyć podatek VAT. Koszty znakowania zostały uwzględnione w cenach o ile nie wskazano inaczej. Koszty transportu nie są uwzględnione w podanych cenach i będą doliczone przy sprzedaży. Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 szt. (zamówienia realizowane przez stronę internetową www.kokoszulka.pl). Czas realizacji zależy od obłożenia produkcji i musi być potwierdzony przed realizacją zamówienia. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Logotypy użyte w dokumencie służą jedynie celom prezentacyjnym i są własnością ich prawnych właścicieli.

Podczas targów Rema Days 2020, nasze trampki personalizowane zajęły pierwsze miejsce w konkursie Gifts Of The Year 2020. Biorąc pod uwagę fakt, iż na targi przybyło tysiące odwiedzających, jest to dla nas ogromne wyróżnienie! Ponadto, zdobyliśmy drugą nagrodę w głosowaniu internetowym. Dziękujemy!

Podczas premiery naszych trampek personalizowanych na Festiwalu Marketingu 2019 w Warszawie, dwukrotnie zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie Super Gift 2019. Serdecznie dziękujemy za głosy i cieszymy się, że nasze produkty zostały docenione!

Pobierz

Cennik

PDF 451 KB

Ulotka KOKOszulka

PDF 2 MB

Ulotka On Demand

PDF 404 KB

Rozmiary obuwia

PDF 80 KB

Zdjęcia produktów

ZIP 8 MB

W KOKOszulce stawiamy
na oryginalność.

Pragniemy aby nasi Klienci, oglądając zaprojektowane przez siebie trampki, robili wielkie WOW. Uważamy, że możliwość samodzielnej personalizacji to większa radość z zakupu i gwarantowany podziw. Trampki są dokładnie takie jakie chcesz żeby były. Zaprojektuj i przekonaj się jakie cuda robimy!

Zaprojektuj obuwie

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?
Chcesz złożyć zamówienie?
Chętnie doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania.

 

ADRES:
BK PRO sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 19, PL 66-450 Bogdaniec

Tel: +48 572 348 829 EMAIL: mail@kokoszulka.pl


dystrybutorhandel detalicznye-shopklient ostatecznyinny

Klikając przycisk „WYŚLIJ”, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Strona chroniona przez reCAPTCHA oraz
Politykę prywatności i
Warunki usług Google.