Converse czy Basic – porównanie modeli trampek

Na całym świecie nie ma trampek, które cieszyłyby się większą popularnością od trampek Converse. Obuwie z uwagi na swoją długą historię oraz uniwersalność, dzięki której pasuje właściwie do każdej stylizacji, jest uwielbiane i pożądane na całym świecie. Często dostajemy pytania od naszych Klientów, które trampki wybrać – Converse czy nasze KOKOszulkowe. Mamy nadzieję, że po dzisiejszym wpisie będziecie mogli świadomie wybrać obuwie, które spełni Wasze oczekiwania. 

Marka Converse jest obecna na rynku od 1908 roku. Najpopularniejszym jej produktem są trampki Converse All Star Chuck Taylor, które są wykonane z materiału bawełnianego oraz gumowych czubków i podeszew. Trampki są wygodne, estetycznie wykonane i pasują zarówno do spodni jak również sukienki. Niestety mają jedną wadę, a jest nią cena. Za jedną parę markowych trampek trzeba dość sporo zapłacić. Dlatego też jeśli markowe obuwie nie jest dla Ciebie najważniejsze, warto rozważyć zakup tańszych trampek. Godnym zamiennikiem trampek Converse są nasze trampki Unisex Urban Style. Ich wykonanie jest bardzo podobne do popularnych Conversów.

To co rzuca się w oczy to logotypy Converse, które znajdują się na wewnętrznej stronie buta oraz na podeszwie pod zapiętkiem. Trampki Basic Urban Style nie posiadają żadnych logotypów, dzięki czemu powierzchnia zadruku jest większa. Jest to podstawowa różnica między tymi modelami trampek. Poza tym trampki Converse mają ozdobne paski na gumie w kolorze czerwonym i granatowym natomiast trampki Urban Style mają paski w kolorze czerwonym i czarnym. Oba modele mają liczne przeszycia i wyglądają estetycznie.

Które trampki wybrać?

Jeśli ważna jest dla Ciebie marka obuwia to wybór jest oczywisty. Ale jeśli znany logotyp nie ma dla Ciebie większego znaczenia to trampki Urban Style będą świetną alternatywą. Są równie wygodne i wytrzymałe. Z resztą – chodzi głównie o nadruk na trampkach, a ten wychodzi fantastycznie na obu modelach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *