Co sprawia, że KOKOszulka jest tak fantastyczna?

Doskonały design

Tworzymy projekty które wyrażają  Ciebie

Personalizacja

Możesz tworzyć  projekty od podstaw lub edytować  nasze. Wszystko po to aby ostateczny produkt był idealny!

Made in Poland

Wymyślone w Polsce, wydrukowane w Polsce.

Fantastyczny serwis

Jesteś my zgranym zespołem, który pomoże spełnić  każdą  Twoją zachciankę  😉

Kochamy swoją pracę, a jeszcze bardziej kochamy naszych klientów. Cieszymy się, że możemy Wam udostępnić nasz kreator koszulek. Codziennie pracujemy ciężko nad nowymi projektami, które systematycznie dodawane są na stronę. Wszystko po to byście mogli lepiej wyrazić siebie za pomocą naszych produktów.

Każdy z nas jest inny – dlatego każda koszulka wydrukowana przez nas jest inna. To od Ciebie zależy czy zaprojektujesz swój wzór od nowa, czy skorzystasz z naszych inspiracji. Jeśli chcesz zmienić gotowy wzór, wystarczy użyć prostych opcji w naszym konfiguratorze. Zmiana koloru, wielkości nadruku, kroju pisma … nic prostszego … kilka kliknięć i Twoja koszulka będzie gotowa. Wszystkie nasze produkty drukujemy specjalnie dla Was. Mimo to wiemy, jak ważny jest Twój czas. Dlatego ponad 95% naszych zamówień wysyłamy w maksymalnie 24 godziny. Zdarzają się oczywiście okresy w których czas realizacji jest nieco dłuższy, ale o tym informujemy Cię na naszej stronie.

Kokoszulka to wyjątkowe miejsce gdzie znajdziesz wyjątkowe produkty, dla wyjątkowej osoby 🙂

Nasza jakość

Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości. Nadruk wykonujemy na najnowocześniejszych na świecie maszynach DTG. Stosujemy wysokiej klasy tusze wodne, które gwarantują ekologiczność oraz bezpieczeństwo. Naszą odzież mogą nosić również niemowlaki. Dbamy o każdego naszego klienta, bo bez Was nasza praca nie miałaby sensu.

Każdy produkt finalny cechuje się wyjątkową jakością nadruku. Nasze nadruki wnikają w włókna produktu i dzięki temu są wyjątkowo „lekkie” – nie powodują efektu ciężkości. Ponadto dzięki zastosowaniu specjalnego procesu utrwalania, nadruki pozostają długo żywe i wyraziste.

Kreator nadruków

Jak to działa? Nic prostszego! Nasz kreator jest wyjątkowo intuicyjny. Cała zabawa z naszym kreatorem trwa zaledwie kilka minut.

  1. Wybierz produkt i kolor
  2. Dodaj swoją grafikę i tekst lub wybierz gotowy wzór
  3. Edytuj projekt – możesz zmienić dosłownie wszystko
  4. Wybierz rozmiary i kliknij ZAMÓW

Reszta należy już do nas. Jak tylko otrzymamy Twoje zamówienie, niezwłocznie zabieramy się do pracy. Zwykle na wysyłkę nie będziesz czekał dłużej niż 24h. Poinformujemy Cię o wysyłce mailem.

Jak odbierzesz swój wymarzony produkt, to noś go dumnie i zarażaj (swoją kreatywnością) innych 🙂