Poniżej znajdziesz informacje na temat najważniejszych zagadnień związanych z naszymi produktami i realizowanymi zamówieniami.

Informacje o nadruku

Nadruki wykonujemy na najnowocześniejszych drukarkach DTG. Technologia ta pozwala na nadrukowanie już jednej sztuki produktu przy optymalnych kosztach i w wysokiej jakości. Nadruki są bardzo wyraziste i wyróżniają się idealnymi przejściami tonalnymi.

Technologia DTG wymaga aby tekstylia kolorowe przed wykonaniem nadruku były zaimpregnowane specjalnym środkiem. Dużą zaletą jest to, że dzięki impregnacji nadruki dłużej utrzymują się na produktach i „wytrzymują” więcej cykli prania. Minusem jest to, że koszulka ze świeżo wykonanym nadrukiem może wykazywać większą sztywność materiału i posiadać ślady impregnatu. Nie martw się tym jednak… Wystarczy, że wypierzesz koszulkę, a resztki impregnatu zostaną wypłukane.

Przy projektowaniu koszulki z nadrukiem należy brać po uwagę, że rozmiary grafiki ustalane są wyłącznie w oparciu o wizualizację w naszym konfiguratorze. Inne są wielkości nadruku przy koszulkach dziecięcych, damskich i męskich. Zawsze staramy się aby nadruk był jak najbardziej zbliżony do wizualizacji.

Nie ma możliwości podania nam konkretnych wielkości liczbowych (np. 18 x 15 cm, czy format A4) np. w komentarzu do zamówienia. Wielkość nadruku zawsze dopasowujemy do konkretnego rodzaju odzieży, możliwości technicznych i wizualizacji z naszego konfiguratora nadruków.

Nasz kreator obsługuje pliki w formatach JPEG, PNG, SVG najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jeśli przesłany przez Ciebie plik będzie miał mniejszą rozdzielczość, to nadruk może posiadać widoczne piksele lub cechować się słabą jakością. W przypadku nadruku na koszulce białej lub czarnej, z grafiką która posiada gładkie tło w kolorze koszulki, może ono zostać usunięte.

Koszulkę z wykonanym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40 C.

Kreator koszulek – konfigurator kokoszulka

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.kokoszulka.pl są personalizowane wg Twoich indywidualnych potrzeb. Pełnej personalizacji możesz dokonać w naszym kreatorze.

Jest to bardzo intuicyjne narzędzie dzięki któremu nawet osoby bez znajomości obsługi programów graficznych są w stanie tworzyć niepowtarzalne projekty.

Pamiętaj o tym, że zaprojektowany przez Ciebie artykuł to projekt unikatowy na skalę światową. Dzięki nam możesz się wyróżnić.

Szczegóły na temat funkcjonalności naszego kreatora znajdziesz na poniższej stronie: https://kokoszulka.pl/faq/

Rozmiary

Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z rozmiarówką dostępną przy każdym produkcie. Przed złożeniem zamówienia warto się upewnić, że wybierany jest właściwy rozmiar. Ze względów technicznych rzeczywisty rozmiar koszulki może się nieznacznie różnić od podanego w tabeli i jest uwzględniony przez producenta. Różnica – jeśli chodzi o szerokość/długość – może się wahać +/-5 cm.

Terminy realizacji

Jak się zapewne domyślasz, przy każdym zamówieniu musimy dokonać indywidualnego nadruku. Dotyczy to również wzorów pokazanych na naszej stronie jako inspiracje. Jednak dzięki zaawansowanym technologiom Twój nadruk realizujemy zwykle w 24h w przypadku odzieży i 48h w przypadku obuwia, od momentu zaksięgowania płatności. W okresach „wysokiego sezonu” lub wskutek nieoczekiwanych zdarzeń czas realizacji może się wydłużyć maksymalnie do 3 dni roboczych.

Dostawy

Dajemy Ci do dyspozycji różne opcje dostawy towaru:

  • przesyłka kurierska na terenie Polski – standardowy czas dostawy 1 dzień roboczy
  • przesyłka kurierska za pobraniem na terenie Polski – standardowy czas dostawy 1 dzień roboczy
  • odbiór osobisty w naszym biurze ul. Grobla 4, 66-400 Gorzów Wlkp.

Zwroty

Każdy zamówiony u nas artykuł jest wyjątkowy, bo produkowany specjalnie dla Ciebie. Tym się wyróżniamy. Dlatego nie możemy odłożyć spersonalizowanego produktu do magazynu, lub sprzedać innemu klientowi. Mimo to najważniejsza jest dla nas Twoja pełna satysfakcja. W związku z tym dajemy Ci możliwość zwrotu towaru w terminie 14 dni od dnia złożenia zamówienia.

Jeśli zamówiony towar nie odpowiada Twoim oczekiwaniom w 100% możesz wybrać:

  • Wymianę na nowy produkt
  • Wymiana na bon towarowy, który możesz zrealizować podczas kolejnego zamówienia na www.kokoszulka.pl

Wszelkie informacje dotyczące odstąpienia od umowy oraz zasad zwrotu towaru znajdziesz w naszym regulaminie: https://kokoszulka.pl/regulamin/

W celu dokonania zwrotu towaru skontaktuj się z nami: https://kokoszulka.pl/kontakt/

Zamówienia firmowe

Jeśli chciałbyś zamówić produkty z nadrukiem dla swojej firmy skorzystaj ze specjalnych warunków cenowych. Przy większych zamówieniach możesz uzyskać nawet 40% dodatkowego rabatu. Skorzystaj z dodatkowego wsparcia naszego działu obsługi klienta B2B. Pomożemy Ci w realizacji projektów niestandardowych. Nasze technologie pozwalają na realizację nawet dużych zleceń w bardzo krótkim czasie. Prześlij nam zapytanie na adres: mail@kokoszulka.pl

Masz dodatkowe pytania?
Chcesz złożyć zamówienie?

Skontaktuj się z nami!
Chętnie doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania.

ADRES: 66-450 Bogdaniec, Mickiewicza 19
TELEFON: 572 348 829
EMAIL: mail@kokoszulka.pl

Dane do przelewu

KOKOSZULKA
BK PRO sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 19
66-450 Bogdaniec
Nr konta PLN: 31 1050 1911 1000 0090 8068 4765