Te buty wyróżnią Cię z tłumu – wyjątkowe inspiracje na trampki z nadrukiem

Załóż trampki z nadrukiem, a nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie

Trampki personalizowane to bez wątpienia bardzo oryginalny element garderoby. Takie obuwie jest dla każdego kto chciałby się odrobinę wyróżnić. Chcielibyśmy pokazać trochę inspiracji aby pokazać możliwości nadruku. Możliwości jest bardzo wiele. Nadrukować na trampkach można naprawdę wszystko. Takie trampki zawsze będą oryginalne, ponieważ nikt inny nie będzie miał możliwości zakupu takich samych butów w sklepie. Jeśli chcesz się wyróżniać, trampki z nadrukiem to strzał w dziesiątkę!

 

Wsuwane Vansy Slip-on to trampki, których nie trzeba przedstawiać. Kobiety i mężczyźni uwielbiają je za ich wygodę, modny i uniwersalny wygląd, który pasuje do każdej stylizacji. W naszej ofercie znajdziesz Vansy białe i czarne. Przygotowaliśmy kilka projektów, które przedstawiają możliwości nadruku. Należy zwrócić uwagę, że oprócz częściowego nadruku, możliwe jest zadrukowanie na całej przedniej części buta. Nie ma znaczenia czy nadruk zakryje tylko część tkaniny czy całość – efekt będzie na pewno imponujący!

 

Wiele osób, które pierwszy raz widzą trampki z nadrukiem, reagują miłym zaskoczeniem 🙂 Wiele osób dopóki nie zobaczy, nie wierzy, że można zadrukować buty. Prawie każda z tych osób chce takie trampki, ale nie każda ma pomysł na nadruk. Podpowiadamy, że nadrukować można absolutnie wszystko co będziemy chcieli nosić i pokazywać światu. Każdy ma jakieś hobby i zainteresowania i większość z nich można w interesujący sposób pokazać na trampkach. Jeżeli jesteś wielkim fanem muzyki lub filmu, możesz wykorzystać motywy z nimi związane. Poniższe inspiracje pokazują jak wiele ciekawych projektów można wykonać w KOKOszulkowym konfiguratorze.

A tutaj przygotowaliśmy coś dla Kobiet. Trampki to nie tylko obuwie sportowe. To, że trampki mogą doskonale uzupełnić kobiecą stylizację, wiadomo już od dawna. Jednak stylizację można podkreślić jeszcze bardziej wybierając trampki z oryginalnym nadrukiem.

 

Poniżej prezentujemy interesujące realizacje naszych Klientów. Cieszy nas fakt, że z łatwością wykorzystują funkcje naszego konfiguratora i dzięki Nim możemy drukować coraz ciekawsze trampki. Niektóre projekty są bardzo osobiste, niektóre zabawne. Nasi Klienci często używają własnych zdjęć do przygotowania projektu. Bardzo satysfakcjonuje nas fakt, że nawet najdrobniejsze szczegóły zostają doskonale odwzorowane na wydruku.

 

I jeszcze więcej inspiracji…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *